Jan Luursema, lid Achmea Ledenraad

april 10, 2025 Jan Luursema

Op 9 april 2025 ben ik lid geworden van de Achmea ledenraad. De ledenraad vormt het hart van het coöperatieve gedachtegoed van Achmea. Leden van de ledenraad vertegenwoordigen de belangen van verzekerden, denken mee over de koers van de organisatie en vervullen een belangrijke rol in het toezicht op het beleid.

Mijn benoeming vindt plaats op voordracht vanuit mijn lidmaatschap van de Zilveren Kruis Verzekerdenraad. Vanuit die rol ben ik al betrokken bij vraagstukken rond zorg, solidariteit en maatschappelijke waarde. De stap naar de Achmea Ledenraad voelt als een logische verbreding daarvan, waarbij ik mijn ervaring en betrokkenheid kan inzetten op coöperatief en strategisch niveau.

Meer informatie over de Achmea Ledenraad is te vinden op:
👉 https://www.verenigingachmea.nl/

Informatie over de Verzekerdenraad van Zilveren Kruis staat op:
👉https://www.zilverenkruis.nl/overons/wie-zijn-wij/onze-verzekerdenraad

Ik zie deze rol als een waardevolle kans om bij te dragen aan een sterke, betrokken en toekomstgerichte coöperatie, met oog voor leden, maatschappij en zorg.